0312.250 24 04 – 0533.234 24 08

Etimesgut Evden Eve Nakliyat

Etimesgut ilçesinde faaliyet gösteren evden eve nakliyat firmamız, Etimesgut bölgesi, Ankara içi ve yurt geneli şehirler arası evden eve nakliye ve ofis taşıma hizmetleri vermektedir. İşinde iyi yetişmiş, ev taşıma hizmetlerinin inceliklerini ve tüm detaylarını bilen uzman personelimiz ile nakliyat sektöründe uzun yıllardır çalışmaktayız.

ASANSÖRLÜ, AMBALAJLI, MARANGOZLU, SİGORTALI EVDEN EVE NAKLİYAT

asansörlü ev taşımaAnkara içi ve Türkiye geneli tüm illere evden eve nakliyat hizmetlerimizde, kaliteli ve profesyonel çalışma anlayışı ile hareket ediyoruz ve her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Özenli ve titizlikle uygulanan ambalajlama çalışmalarımız ile sizlere güvenli, sorunsuz bir taşıma hizmeti sunuyoruz.

Eşyalarınızın taşınmasına başlamadan önce, uzman kadromuz dikkatli ve kaliteli bir ambalajlama çalışması yapmaktadır.

Özen göstererek yapılan bu çalışmamız sayesinde taşınma işleriniz emniyet içinde gerçekleşmekte ve eşyalarınız en ufak bir hasar görmemektedir.

Büyük parça eşyaalrınızın sökülmesi ve yeni yerinizde tekrar monte edilmesi, konusunda uzman elemanlarımız tarafından itina ile gerçekleştirilmektedir.

Asansörlü nakliyat hizmetimizi sadece Etimesgut ve Ankara içinde gerçekleştireceğiniz taşınmalarınızda değil, tüm illere yapacağınız taşınma işlerinizde kullanmanız mümkündür.

Güvenli Taşıma

Gerçekleştirdiğimiz tüm evden eve nakliyat işlerimizde önce eşyalarınızın emniyetini düşünür ve buna göre çalışmalar yaparız.

En kaliteli ambalaj malzemeleri ile paketlenen eşyalarınız, gene kasa içleri eşyayı en iyi şekilde taşımaya yönelik tasarlanmış nakliye araçlarımıza aktarılır.